בגדי חתן

לצד כל האתגרים, ההכנות והמטלות העומדים בפני זוג בעת תכנון חתונתו, בפני הגבר, הוא החתן המיועד, עומד האתגר הגדול מכולם – רכישת בגדי החתן. אז מה כוללים בגדי החתן ולמה חשוב להתאימם? המדריך המלא לרכישת בגדי חתן.

 

מה כוללים בגדי חתן?

בגדי החתן כוללים לרוב ארבעה פריטים, הם מכנסיים מחויטים, חולצה מכופתרת, נעליים וז'קט. ניתן להוסיף לחליפה ווסט, עניבה או פפיון לפי טעמו האישי של החתן. כמו כן, נעלי חתן, חגורה ואביזרים מעוצבים נוספים בהם חפתים, סיכות, שרשראות ומטפחות.

 

התאמת בגדי חתן

כאשר אנו מגיעים לרכישת חליפות חתן, עליכם להתאימה למועד האירוע ולסגנון האירוע המתוכנן. באם החתונה עומדת להתרחש בקיץ, בחרו בבדים קלילים, דקים ונושמים יותר, ובצבעים רכים. ואילו אם המועד המיוחל הוא בחודשי החורף הקרים, בחרו בבדים עבים יותר, ובצבעים כהים המתאימים לעונה.

באם החתונה המיועדת מתקיימת בגן אירועים או על שפת הים, בחרו במכנס מחויט, ושלבו אותו יחד עם חולצה מכופתרת משוחררת, או בעלת שרוול קצר. אולם, אם האירוע מתקיים באולם סגור לו נדרש מראה אלגנטי ורשמי יותר, בחרו בחליפה הכוללת מכנסיים, מכופתרת וז'קט, לה תוכלו להוסיף עניבה או פפיון לפי העדפותיכם.

 

מבנה החתן

את בגדי החתן יש להתאים גם למבנה גופו של החתן. בעת בחירת מכנסיי החליפה, תוכלו לבחור בין מכנסיים מחויטים צמודים (סקיני) או מעט משוחררים, בסיומת מכנס צמודה וצעירה, ישרה קלאסית או שמא בסיומת מתרחבת.

 

צבעים

בגדי החתן, קיימים בשלל צבעים ודוגמאות, אך לרוב, החתנים מעדיפים את הבחירה הקלאסית והאלגנטית, היא חליפה שחורה ומכופתרת לבנה. עוד צבעים פופולריים לחליפה הם כחול ואפור על גווניהם. ישנה חשיבות רבה להתאים את צבעי החליפה לצבע עורו של החתן.

 

אביזרים משלימים

חגורה היא אחד מאביזרי החובה לחליפה. לרוב בוחרים בחגורה דקה, חלקה, העשויה מעור או דמוי עור, בצבע שחור או חום בהתאם לצבעי הנעליים. גם את נעלי החליפה, יש להתאים לצבע החליפה והחגורה ולסגנונם.

 

השלמת המראה – עניבה

רבים בוחרים בעניבה הקלאסית השחורה, על רקע המכופתרת הלבנה. אך ניתן לבחור את העניבה בכל צבע המתאים לחליפה. ישנה אפשרות לבחור גם בעניבת הפפיון שהפכה פופולרית כמו העניבה הרגילה.

 

טעות נפוצה בבחירת בגדי חתן – רכישה בדקה האחרונה

חתנים רבים אשר מחפשים את החליפה עבור חתונתם, נוטים להשאיר את החיפושים לדקה ה – 90. באם ברצונכם לתפור את החליפה, בהתאמה אישית לפי טעמכם, מומלץ שלא להתמהמה ולהשאיר את הרכישה לדקה האחרונה. רכישת חליפה כוללת רכישה של מספר פריטים, ובשל כך מספר מדידות והתאמות. על מנת להגיע לתוצאה המושלמת, לשביעות רצונכם, רכשו חליפה מבעוד מועד, 50 ימים מראש.

בגדי חתן

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140