מכף רגל ועד ראש – המדריך ללבוש אלגנטי לגבר

גברים רבים בישראל יעידו בלי להתבייש, שהם לא מבינים בסטיילינג ואופנה.

הדבר ניכר ברחובות הישראלים ומדיר שינה מעיניהם של סטייליסטים ומעצבי אופנה, כי הם פשוט יודעים שאפשר גם אחרת.

בנימה סלחנית יותר, אפשר להבין כי האקלים בישראל מתאים יותר ללבישת מכנס קצר וחולצת טי מאשר חליפות מלאות, או בגדים אלגנטיים. 

אבל מה עושה מי שרוצה לעשות מהפך ולעבור ללבוש אלגנטי ומרשים? 

 

לבוש אלגנטי לגבר – בחרו את הסגנון שלכם 

בישראל קיימים שני סגנונות עיקריים של לבוש אלגנטי לגבר:

 

לבוש אלגנטי קלאסי

הכוונה היא לרוב לחליפות שלושה חלקים, או חליפות ווסט. חליפות אלה כוללות מכנס אלגנטי, חולצה מכופתרת תואמת, עניבה וז'קט.

הדגש בבחירת חליפות מורכבות משלושה חלקים הוא בהתאמת חלקי החליפה השונים, לצד שימוש באביזרים המתבקשים, כמו עניבה, נעליים אלגנטיות, חפתים ועוד.

למרות שמדובר בסגנון מאוד פופולרי ומקובל בעולם ולמרות שנשים פשוט אוהבות גברים בחליפה, הסגנון הזה פחות מקובל בישראל, החמה והבלתי פורמלית.

 

סגנון אלגנטי מעורב

הסגנון החביב הזה, שבשנות השמונים והתשעים היה ידוע בעיקר בשם "ספורט אלגנט", מאפשר גיוון ומשחק עם אביזרים ופרטי לבוש שונים.

כך למשל, אפשר לשלב חולצת טריקו חלקה, עם מכנס מחויט, או ג'ינס, עם ז'קט קל.

למראה הזה, האופייני לגברים ישראלים, אפשר לצרף סוגים שונים של נעליים, כי הוא מתאים לנעלי אלגנט, אבל גם לסניקרס ואולי בגלל זה גברים ישראלים כל כך אוהבים אותו.

 

 לבוש אלגנטי לגבר בהתאמה אישית

בעת בחירה של לוק אלגנטי, בין אם מדובר על חליפת טוקסידו, חליפה עסקית, חליפת חתן, או סגנון ספורט-אלגנט, החלק הכי חשוב הוא התאמה אישית של הבגדים לאדם הלובש אותם. הכוונה היא התאמה למבנה הגוף וגם התאמה לאישיות ולטעם האישי.

 

אם אתם גבוהים ורזים, תוכלו בקלות ללבוש מכנס סקיני עם ווסט, או ז'קט. אם יש לכם מבנה גוף רחב, ווסט פחות יתאים לכם. ייתכן שעדיף לכם ללבוש גם מכנסיים רחבים ולא צמודים מדי.

 

התאמה לאישיות חשובה לא פחות, מפני שאם תלבשו בגד שאתם ממש לא מתחברים לעיצוב ולצבעים שלו, סביר להניח שתרגישו מאוד לא נוח כל היום. לכן חשוב לא פחות מכל שיקול אחר, למדוד את הבגד ולהרגיש שהוא מתאים לכם, גם מבפנים.

 

הכי למטה, אבל לא בתחתית סדר העדיפויות – נעליים

מקום שני בחשיבות (יש יאמרו הראשון) אחרי הבגדים הן הנעליים.

בחירת נעליים לסגנון אלגנטי משאירה מעט מרחב יצירתי, מפני שחליפה אלגנטית הולכת הכי טוב עם נעליים אלגנטיות, רצוי בצבע כהה.

אבל אם אתם לובשים סגנון פחות מחייב, תוכלו ללכת גם עם סניקרס, בתנאי שהן נראות טוב ומעוצבות בהתאם ללבוש שבחרתם.

 

אביזרי לבוש שעושים את הלוק הגברי אלגנטי

עניבות, חפתים, סיכות, כובעים, תיקים ומטפחות – כולם מספקות אמירה אופנתית בולטת ודומיננטית, לפחות כמו הבגד עצמו ולעיתים אף יותר.

אם אתם מעוניינים להתבלט, מספיק שתשימו על הראש כובע מספיק צבעוני ומיוחד, כדי שכולם יבחינו בכם.

לעומת זאת, אם אתם מתחברים יותר לסגנון אלגנטי-סולידי ושקט, אולי תעדיפו לוותר על הכובע ולבחור עניבה בצבע אחיד, רצוי צבע כהה, שמתאים לגוון החליפה ותיק גב פשוט, אך איכותי, שמשדר יוקרה, אבל בצניעות.

חפתים ומטפחות, זה כבר לשחק במגרש של הגדולים, אז אם אתם לא מתכננים להתחתן בקרוב, או להשתתף במסיבת קוקטייל יוקרתית, אתם יכולים לוותר גם עליהם.

לבוש אלגנטי

לסיכום

אם אתם משתייכים לגברים יחידי הסגולה בישראל, שמעדיפים להתלבש אלגנט, הרשו לנו להוריד בפניכם את הכובע (האלגנטי שלנו) ולהגיד לכם – יישר כוח. אין כמו גבר מטוח ואלגנטי, כדי לגרום לכל אישה לסובב אחריו את הראש. מראה אלגנטי משדר ביטחון עצמי, אמינות והבנה אסתטית בסיסית, כך שמומלץ בחום לאמץ אותו. בואו להשיג את המראה האלגנטי שמתאים לכם בדיפלומט.

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140