איך הופכים חליפות חתן לאאוטפיט המושלם?

איך הופכים חליפות חתן לאאוטפיט המושלם?

 

חליפות חתן הן בגדים עם הרבה אחריות על הכתפיים (המרופדות) – מצד אחד, הן צריכות לשדר קלאס ויוקרה, להיות אופנתיות ומלאות בסטייל, ומצד שני להיות נוחות ולאפשר לחתן המאושר לרקוד ולחגוג ביום המיוחד שלו. לשמחתנו עברו הימים שבהם חליפת חתן נלבשה רק לערב אחד – ערב החתונה, היום החליפה והאאוטפיט הכולל יוכלו לשמש אתכם לאירועים נוספים ולכן שווה להקדיש בבחירה שלה מחשבה.

 

שווה לזכור שהחליפה היא רק "העוגה", וכמו כל עוגה טובה – לחליפות חתן יש "דובדבנים", אקססוריז משלימים שיעזרו לכם ליצור לוק שלם ובלתי נשכח. במאמר הזה נעבור על חלקי האאוטפיט ונבין איך בוחרים כל חלק כדי לבטא את הטעם האישי שלנו –

 

החליפה – מכנסיים וג'קט

 

חליפות חתן הן בגד קלאסי – 

אופנות משתנות, אבל חליפות חתן תמיד שומרות על אותם קווים כלליים.

היום בהשוואה לפעם, יש פתיחות גדולה יותר ותוכלו למצוא בקולקצית חליפות החתן שלנו סגנונות שונים, צבעים חדשים ודוגמאות נועזות שבעבר היו משאירות פיות פעורים, ולכם נותר רק להנות!

הגזרה

 

בחרו חליפה בגזרה שתחמיא לכם, אבל היא חייבת להיות נוחה! מכנסיים צמודים או רפויים מדי יפריעו לכם לחגוג ולרקוד בנוחות, ג'קט במידה לא נכונה יגרום לכם להיראות כמו ילדים שלקחו את החליפה של אבא. בדיפלומט חליפות נתאים את הגזרה בדיוק בשבילכם.

הצבע והדוגמא

 

מעבר לחליפות המסורתיות בצבעי שחור, כחול ואפור תוכלו למצוא חליפות קרם, בז', בורדו, תכלת ושלל דוגמאות למראה בלתי נשכח. חדי העין יבחינו שלא כללנו ווסט, ומסיבה טובה – חליפות שלושה חלקים (שכוללות ווסט) הן פחות פופולריות בישראל החמה והלחה.

 

החולצה

 

החולצה המכופתרת היא חלק לא פחות חשוב מהג'קט והמכנסיים, והיא משלימה את הלוק ומחברת בין כל החלקים. 

בחרו חולצה בצבע ובדוגמא שמתכתבים ומתקשרים עם החליפה שבחרתם – 

צבע שמתאים ומדגיש לצבעי החליפה (מצד אחד שלא יהיה דומה מדי כמו כחול ותכלת, ומצד שני יש להיזהר מהתאמות צבעים "נועזות" מדי), דוגמת הדפס שלא יוצרת התנגשות (גם אם מדובר בדוגמאות "רכות", צריך שהן יחמיאו אחת לשנייה) וכמובן שתאפשר להכניס צבע שלישי באקססוריז הנוספים (שנכסה מיד). עוד דבר חשוב – החולצה צריכה להיראות טוב גם בלי ג'קט (ותאמינו לנו שאתם תורידו אותו).

חליפות חתן - אאוטפיט מושלם

עניבה, פפיון ומטפחת

 

הפפיון והמטפחת הם התוספות הקטנות שהופכות לוק בנאלי למושלם.

הן מוסיפות לאאוטפיט החזק גם ככה אקסטרה סטייל, צבעים והדפסים משלימים נוספים.

במסגרת האאוטפיט ישנם שלושה פקטורים לצבע – הצבע הראשוני (צבע החליפה), הצבע המשני (צבע החולצה) וצבע האקססוריז המשלימים, המאזן בין השניים.

הפפיון זכה לקאמבק מסיבי בשנים האחרונות, והפך להיות אקססורי חובה למבינים. והמטפחת הרשמית במהותה הצטרפה אליו כדי לשדרג לכם את הלוק. הצבע והדוגמא שעליהם מאזנים את שני הצבעים העיקריים ויוצרים הרמוניה ביניהם.

 

נעליים וחגורה

 

גם החגורה והנעליים (כתבנו אותן יחד, כי הן חייבות להתאים) הם חלק חשוב מהלוק שלכם. גם הן צריכות להיות בצבע המשלים, כדי לחזק אותו מלמטה ועד למעלה.

עקב כך שמדובר בחליפות חתן, אתם תצטרכו נעליים רשמיות! רוב הנעליים הרשמיות הן עשויות עור, וניתן לקבל אותן במגוון סגנונות (אוקספורד, נעליים רכוסות, מוקסינים ועוד), צבעים וחלקן גם כוללות מגוון הדפסים, צורות תפירה וכו'.

החגורה חייבת להתאים לנעליים, גם בצבע וסוג החומר, אך גם בהתאמת הצורה והסגנון.

 

גרביים

 

הגרביים מרגישות כמו החלק הכי פחות חשוב בחליפה – אבל הן מראות שחשבת על הכל!

דמיינו אדם לובש חליפה אלגנטית, עם אקססוריז שנבחרו במיוחד כדי להתאים וגרביים בצבע וצורה משונים. נראה רע, נכון? השוני הקטן הזה יכול להפיל לוק שלם. 

חשוב להתאים את צבע הגרביים לנעל ולחליפה, כדי ליצור את האפקט הרצוי. 

 

בדיפלומט חליפות תוכלו להנות ממבצע "טוטאל לוק"!

חליפות חתן + כל האקססוריז ב-1250 ש"ח בלבד! כל מה שצריך כדי לחגוג את היום הגדול

  • חליפה – ג'קט ומכנסיים
  • חולצה מכופתרת
  • עניבה/פפייון
  • חגורה
  • נעליים
  • גופייה
  • בוקסר
  • גרביים
גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140