חליפות חתן מחירים

אירוע החתונה הוא אחד האירועים הגדולים והמרגשים בחיי זוג. אירוע בסדר גודל כזה, כרוך בלא מעט ארגונים והכנות, וכן בעלויות. בין כל ההכנות, בידי החתן מופקדת מטלה אחת, היא מציאת החליפה לחתונה. מהם מחירי חליפות החתן ומה קובע את חליפות חתן מחירים? בואו נתחיל.

 

הקדמה

אומנם הכלה ושמלתה הם מרכז הערב, אך גם לחתן מגיע לגנוב מעט את ההצגה. רבים חושבים כי מדובר בהוצאה גדולה, אך כיום, ניתן למצוא חליפות חתן במחירים נוחים ושווים. ישנה חשיבות רבה להשקיע מחשבה בבחירת החליפה והפריטים המשלימים, ולמצוא את החליפה הנכונה והמתאימה ביותר עבור החתן.

 

חליפות חתן מחירים של מעצב מוכר – בחירה יקרה

כאשר בוחרים בחליפה של מעצב מוכר, ודאי הדבר משפיע משמעותית על המחיר. אך לבחירה במעצב ומותג מוכר יתרון, שכן חליפות אלו מתאימות ללבישה לכל מטרה.

 

חליפות חתן מחירים של השכרה או קנייה – השאלה הגדולה

כפי שניתן לראות בעולם שמלות הכלה, גם באופנת חליפות הגברים, השכרת החליפה, תוזיל משמעותית את המחיר. אך לשמה הטוב של החליפה הקנויה נציין, כי כאשר רוכשים את החליפה, בניגוד לשמלת הכלה, ניתן ללבוש אותה בשנית. כמו כן, בשל העובדה כי חליפת החתן מורכבת ממספר פריטים, ניתן ללבוש לכל אירוע פריט אחד בשילוב אחר, ודרך כך, להרוויח מספר אפשרויות. עם דיפלומט, לא תצטרכו להסתפק בהשכרת חליפה. בדיפלומט תוכלו למצוא חבילות מושלמות במחיר משתלם.

 

הפרטים הקטנים

מלבד החליפה, ישנם מספר אביזרים נוספים, המשלימים את מראה החליפה. חגורה, נעליים, ועניבה, גם הם מהווים תוספת למחיר החליפה.

הוספת חגורה אינה הוספה משמעותית במחיר, אך גם בבחירת החגורה, טווח מחירים משתנה. חגורה שאינה מעור תעלה 25 שקלים לערך, ואילו מחיר חגורה מעור, יעלה לכדי 80 שקלים.

כאשר בוחרים נעליים, ישנה קשת רחבה של אפשרויות, ובהתאם גם של מחירים. ניתן לבחור נעליים שאינן מעור, שמחירן נע בין 270 שקלים ל – 300 שקלים, לעומת זאת נעלי עור אמיתי, יעלו 250 שקלים ועד 400 שקלים לערך.

העניבה אינה פריט מייקר, ולרוב מחירה לא יעלה על כ – 100 שקלים, כמן כן ניתן להשתמש בה שנית, בכל אירוע באשר הוא.

 

אז, כמה זה עולה לנו?

חליפת החתן, בניגוד לשמלת הכלה, מורכבת ממספר פריטים. בשל כך, טווח המחירים משתנה בהתאם למספר הפריטים, סוגם ועוד. מדובר בטווח מחירים רחב, הנע בין 1,500 שקלים ועד ל – 7,500 שקלים בעבור חליפה.

לא מתפשרים על איכות, לא קורעים את הכיס – חליפות בדיפלומט.

בדיפלומט, תוכלו למצוא את החבילה המושלמת, הכוללת ז'קט ומכנסיים מחויטים, חולצה מכופתרת, חגורה, נעליים ועניבה, בעלות של 1,250 שקלים בלבד.

 

בשורה תחתונה – הבחירה שלך

ישנה חשיבות רבה לבחור את חליפת החתן בקפידה, שכן מדובר בלבוש של החתן לאירוע הגדול שלו. בשורה התחתונה, מחיר החליפה יקבע לפי בחירותיו של החתן. לשם קבלת ההחלטה, כדאי להתייעץ עם מומחים מהתחום.

דיפלומט, המתמחה באופנה מחויטת לגברים, תוכל לסייע לכם לבחור את החליפה המושלמת במחיר המושלם.

חליפות חתן מחירים ראשית

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140