חליפות חתן מעוצבות ומיוחדות 

לאחר שנים רבות, בהן שמלת הכלה הייתה הבגד המרכזי היחיד באירוע החתונה, חליפות החתן, אט אט, גונבות את מקומן בלב האירוע. אז אם אתם עומדים להתחתן, ובדרכם לבחור את חליפת החתן המיועדת, חליפות חתן מעוצבות ומיוחדות – המדריך המלא.

 

הקדמה

בשעה – טובה! אתם מתחתנים. לצד אין סוף ההכנות והארגונים לאירוע הגדול, עליהן לרוב מופקדות הנשים, על הגברים מוטלת משימה אחת גדולה – היא מציאת חליפת החתן. אם בעבר, חליפות החתן המחויטות, התקשרו באופן אוטומטי למראה מכובד ורציני, כיום חליפות החתן המחויטות מקבלות מראה קליל יותר, טרנדי, עכשווי וצעיר.

 

הכנות לפני החיפוש של חליפות חתן מעוצבות – כמה דגשים

טרם היציאה לחיפושים אחר חליפת החתן המיועדת, ישנם מספרים דברים עליהם עליכם לעבור מראש. ראשית, התקציב. קבעו תקציב קבוע מראש, על מנת להימנע מהוצאה לא מחושבת. שנית, הזמן. באם ברצונכם לרכוש חליפה בתפירה מותאמת אישית, כדאי לקחת בחשבון את העובדה כי עליכם להגיע למספר מדידות. בשל כך, אל תשאירו את החיפושים, לדקה ה -90 .

 

התאמת חליפות חתן מעוצבות לאירוע

את החליפה אותה תבחרו עליכם להתאים לסגנון האירוע, מיקומו ולתאריכו. ישנם דגשים שונים ברכישת חליפת חתן המיועדת לאירוע קיץ, לבין זאת המיועדת לאירוע המתרחש בחורף. כמו כן, ישנו הבדל משמעותי באם מדובר בחתונה המתקיימת באוויר הפתוח או בקרבה לים, לבין חתונה אשר מתקיימת באולם.

עוד פרמטר עליו סגנון האירוע, מיקומו, ומועד התרחשותו משפיעים רבות, הם בחירת הבדים מהם החליפה תפורה, צבעה של החליפה, וכן על הפריטים הנוספים דוגמת העניבה או הפפיון.

 

התאמת החליפה לחתן

ברוב המקרים, רוב הגברים אינם מורגלים ללבוש החליפות המחויטות, ובטח שאינם רגילים להעביר עמן ערב שלם. בשל כך, ישנה חשיבות רבה לבחור בחליפה המותאמת לגופו של החתן באופן אישי, מותאמת לסגנונו, וכן תפורה מבדים איכותיים ונוחים.

 

הרמוניה ואיכות – זה שם המשחק

ההבדל הבולט בין אופנת הגברים הרגילה לבין חליפות לחתונה, היא העובדה כי כל דבר מונח במקומו, היוצר מראה של הרמוניה. על איכות החליפה לא ניתן להתפשר, בשל הסיבה הפשוטה, כי את איכות החליפה ניתן לראות גם מרחוק. מלבד זאת, על החליפה לעמוד באירוע שלם, הכולל ריקודים, תזוזה ואיך לא? הרמות.

 

חליפות חתן מעוצבות – הטרנד הכי חם של 2021

כיום, חליפות החתן המחויטות הן לא מה שהכרנו בעבר. כיום ניתן למצוא שלל חליפות מעוצבות ומיוחדות, החל מחליפות בצבעים לא שגרתיים, דרך חליפות בגזרות מיוחדות שאינן רגילות, וכלה בחליפות בדוגמאות וטקסטורות שונות. כך, כל חתן יכול להביא את עצמו ולבטא את טעמו וסגנונו האישי דרך לבישת החליפה המעוצבת, באירוע החתונה שלו.

 

פריטים מעוצבים

לצד חליפות החתן המעוצבות והמיוחדות, עומדים גם הפריטים המעוצבים, שגם עליהם הטרנדים העכשוויים לא פסחו. עניבות, פפיונים, ממחטות וחגורות, ניתן למצוא היום במגוון רחב של צבעים ודוגמאות, אשר מוסיפות למראה הכולל.

חליפות חתן מעוצבות

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140