חליפות לבנות 

אם בעבר, חתנים רבים לבשו למעמד חתונתם חולצה מכופתרת לבנה, לא כך הדבר כיום. כיום, כל גבר יודע, כי מעמד החתונה מחייב לבישת חליפה. בתהליך בחירת החליפה לחתן, ישנו שלב חשוב, והוא בחירת הצבע לחליפה. אחד מהטרנדים הבולטים בשנים האחרונות, היא הבחירה במראה של חליפות לבנות. למי הבחירה תתאים ומה ניתן לשלב עם החליפה? זאת ועוד במאמר הבא.

 

חליפות לבנות – הבחירה המשכילה 

כחלק מבחירת החליפה למעמד החתונה, ישנו שלב בחירת הצבע. הצבע ייבחר בהתחשב למבנה גופו של החתן המיועד, צבע עורו, ומעל לכל, מיקום, סגנון ומועד החתונה. בשנים האחרונות, הבחירה בחליפות לבנות צברה תאוצה, והפכה לאחת מן הבחירות המובילות והבולטות. הבחירה בצבע הלבן לחליפה משדרת מראה יוקרתי, אלגנטי, קליל, נינוח, ואיך לא? חגיגי. 

הבחירה בצבע לבן לחליפת חתן לגבר היא קונצנזוס. מצד אחד, מדובר בבחירה שאינה מתאימה לשמרנים, מצד שני, מדובר בבחירה אלגנטית ועכשווית שאינה צעקנית. 

 

חליפות לבנות – לא רק בחירה עיצובית 

הבחירה בחליפה לבנה היא בחירה מעולה לאירועים אשר מתרחשים בחודשי האביב או הקיץ, וכן לאירועים וחתונות אשר מתרחשות בסביבת הים או האוויר הפתוח, שכן הצבע הלבן אינו מושך אור וחום, ובשל כך מסייע למנוע התחממות. 

 

התאמה לגוף ושדרוג המראה של חליפות לבנות

לבישת חליפה לבנה, מסייעת לטשטוש גזרת הגוף. למעשה, לבישת לבן, מסייעת לטשטש את קווי הגוף, ובשל כך, בחירה בחליפה לבנה, נכונה, התפורה למידותיו של הגבר, תחמיא לגופו, תסייע לטשטש את מה שאינכם רוצים שיבלוט, וכן להדגיש את האזורים אותם אתם מעוניינים להדגיש. 

כמו כן, הבחירה בחליפה לבנה, מעניקה את האפשרות לשלב אקססוריז שונים. החליפה הלבנה מבליטה כל אקססוריז אותם תבחרו לשלב.

 

עניבה ופפיון – שדרוג כל חליפה 

העניבה היא ללא ספק תוספת חשובה, המשדרגת את מראה החליפה. העניבות קיימות בשלל צבעים ודוגמאות, וניתן לבחור את סוג העניבה בהתאם למראה אותו רוצים לשדר. עניבות דקות לאווירה קלילה, עניבה שחורה על מנת לשדר רשמיות או שמא עניבה עם דוגמא, אשר מעניקה מראה חגיגי. 

תוספת נוספת היא הפפיון, אשר הוספתו לחליפה הלבנה, משרה מראה רשמי אך עם קריצה. גם כאן, תוכלו לבחור בשלל צבעים ודוגמאות אשר יובלטו על רקע החליפה הלבנה. 

 

שעונים, מטפחות וחפתים 

שעון היד לגבר הוא ממזמן פריט אופנתי חובה על כל יד. כאשר מדובר בשילוב שעון יד לחליפה לבנה, ישנם אין ספור שעונים אותם ניתן להתאים, ולשדרג את מראה החתן. 

כמו כן, תוספת נוספת, היא הוספת מטפחת בכיס החליפה. תוספת זו מלווה אותנו מימים עברו, ומשדרגת כל חליפה. מטפחת בצבע, תבלוט על מראה החליפה הלבנה. 

עוד תוספת נחמדה אשר גם היא מלווה אותנו עוד מהעבר, היא הוספת החפתים. החפתים הם פריט אופנתי, אשר משרה מראה יוקרתי ומיוחד לחתן . 

 

חגורה ונעליים 

חגורה כמובן, היא פריט חובה בלבישת כל חליפה. בשל העובדה כי החגורה ממוקמת במרכז גופו של הלובש אותה, כדאי לבחור בצבע חגורה אשר משתלב עם החליפה.

מלבד בחירת החגורה, בחירה נוספת אותה על החתן לבחור, היא נעלי החתן. את הנעליים ניתן לבחור בשלל דוגמאות, לפי העדפותיו של החתן, אך כאשר מדובר בחליפה לבנה, ישנה חשיבות רבה להתאים את הנעל הנכונה. נעליים בצבעי קאמל או חום יעשו את העבודה. 

כיום, לבוש החתן המיועד לחתונה, חשוב לא פחות מלבוש הכלה. חליפת חתן איכותית, התפורה למידותיו של החתן, בשילוב פריטים משלמים נוספים, יהפכו את החתן למרכז האירוע.

חליפות לבנות 

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140