חליפות לחתונה

במשך שנים רבות, שמלות הכלה הלבנות זקפו לעצמן את אור הזרקורים בחתונה, אך לא כך הדבר כיום. אופנת חליפות הגברים לחתונה, משתבחת עם הזמן, וחליפות החתן תופסות את מקומן במרכז האירוע. אז, איך בוחרים חליפות לחתונה? בואו נתחיל. 

 

לפני שיוצאים לחיפושים אחר חליפות לחתונה – קצת הסברים

מזל טוב! אתם מתחתנים. מלבד שלל ההכנות לאירוע המיוחל, מוטלת עליכם הגברים מטלה
אחת – רכישת החליפה לחתונה. טרם התחלת החיפושים אחר חליפת החתן המיועדת, שתתאים לטעמכם האישי, אך תרצה גם את כלתכם לעתיד, ישנם מספר פרמטרים אותם כדי לבחון. 

תחילה, תקציב. כדאי לקבוע תקציב מראש, ולזכור להתאים את החליפה לתקציבכם, ולא את התקציב לחליפה. 

שנית, טרנדים. ערכו בדיקה מקדימה אודות הטרנדים הקיימים. הדוגמאות, הצבעים, הבדים. 

בנוסף, זמן. מומלץ לא להשאיר את רכישת החליפה לרגע האחרון. באם בחרתם בחליפה התפורה למידותייך, מומלץ לרכוש את החליפה מבעוד מועד, שכן ישנן מספר מדידות והתאמות לפני הרכישה הסופית. 

 

חנות חליפות לחתונה – יחס ומקצועיות 

בהגעתם אל החנות, ישנה חשיבות ליחס אותו תקבלו. כמו כן, גם המקצועיות של העובדים נמדדת ברגעים אלו. האם ניתן לכם מענה? האם העובדים יודעים להתאים את החליפה לגזרתם גופכם, לצבע עורכם, לסגנונכם? יחס אישי ומקצועי, יובילו לבחירת החליפה המושלמת. 

 

בחירת החליפה

חשוב מאוד להגיע לחנות עם ראש פתוח, ולתת למומחים לעשות את עבודתם. אולם, המלצה קטנה במאמר מוסגר היא רצו את עצמכם, ואל תחרגו מגבולות הטעם שלכם. בנוסף, באם בא לכם לצאת מהשגרה ולהעז בבחירה, השתדלו לעשות זאת בחוכמה. מומלץ לשלב פריט אחד נועז, יחד עם המראה הקלאסי. 

 

התאמה לאירוע 

ישנה חשיבות רבה להתאים את החליפה והלבוש כולו לסגנון האירוע. האם מדובר בחתונת צהריים או שמע אירוע ערב? האם החתונה מתקיימת באוויר הפתוח או באולם סגור?

גם למועד החתונה חשיבות רבה. בעונת החורף, לרוב נבחר חליפה בצבעים כהים יותר, ביניהם כחול ושחור, ואילו בעונת הקיץ, נבחר בבדים קלילים, ובצעים בהירים בהם צבעי פסטל ולבן. 

 

דגשים ברכישת החליפה

 

ז'קט החליפה

יש לוודא כי הז'קט מרווח בכתפיים. כמו כן, גם על אורך הז'קט יש לעמוד לשם התאמתו למידות גופכם. ניתן לבחון זאת בדרך הבאה – זרועות בצדי הגוף, כך שכף היד נוגעת בתפר הז'קט. כך תדאו כי הז'קט באורך המתאים. 

 

חליפות לחתונה – מכנסיים

המכנסיים בניגוד לז'קט, ילווה אתכם לאורך האירוע כולו. לכן, כדאי לוודא כי הם מונחים היטב על הגוף וכי הם נוחים. 

 

נעליים 

הנעל הנבחרת יכולה לשמש את הנועל גם לאחר החתונה. כדאי לנעול את הנעל טרם מועד החתונה, על מנת להתרגל אליה. 

 

עניבה או פפיון

מדובר בפריטים אשר משדרגים את המראה כולו. את הפפיון והעניבה ניתן לבחור בהתאם לחליפה ולנעליים ולשלבם יחדיו. חשוב לזכור כי לא מדובר בפריט חובה, אך ללא ספק משדרג ומייחד את החליפה. 

לבסוף, בחנו את המראה כולו, בשילוב החליפה, הנעליים, וכן העניבה או הפפיון אם בחרתם. זאת על מנת לראות את המראה בשלמותו, ולוודא התאמה מרבית עם חליפות החתן שלכם.

חליפות לחתונה

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140