חליפות לנשף סוף שנה 

בשנים האחרונות, נשף סיום התיכון הפך לאירוע מפואר ויוקרתי, אשר לו קוד לבוש מחייב. סיום הלימודים הוא אירוע מרגש לבוגרים ולהוריהם, ומסמל את המעבר לבגרות, לגיוס הצבאי, הלימודים האקדמאיים, וכו'. הנשים מגיעות לבושות בשמלות ערב חגיגיות, בעוד הגברים מגיעים לבושים בחליפה צעירה ועכשווית. רגע לפני האירוע הגדול, איך בוחרים חליפות לנשף סוף שנה שיגנבו את ההצגה? בואו נתחיל.

הקדמה

סיום הלימודים, נשף סוף שנה, הינו האירוע הראשון הגדול בדרכם של המסיימים להגעה לבגרות. נשף סוף השנה כולל טקס הענקת תעודות, ולאחר מכן, איך לא, מסיבה ענקית באולם אירועים או מועדון. כידוע, וכנדרש, לאירוע בסדר גודל כזה יש להתכונן מראש. אז לצד המתנות למורים והבעות התודה להורים ולחברים, ישנו עוד דבר אחד חשוב – רכישת חליפות לנשף סוף שנה.

 

הרכבת חליפות לנשף סוף שנה

חליפה לגבר כוללת לרוב שלושה פריטים, ז'קט ומכנסיים מחויטים, אליהם מצטרפת החולצה המכופתרת. לצד פריטים אלו, מתווספים הנעליים, החגורה וכמובן העניבה.

 

צבע וגזרה של חליפות לנשף סוף שנה – לאמיצים וגם לאלו שקצת פחות

כאשר בוחרים חליפה לנשף סוף שנה, הלובש הוא בחור צעיר. בשל כך, יכול הצעיר להתפרע עם בחירותיו. כיום קיימות חליפות בצבעים, דוגמאות וגזרות שאינן המוכרות והרגילות. הצעירים האמיצים שבנינו יכולים לבחור בחליפות צבעוניות או בעלות דוגמא, ואלו שאמיצים אך לא מספיק, יכולים לבחור בחליפה סולידית אך לשלב לה חולצה צבעונית או עניבה מיוחדת. לאלו בעלי הבחירות הקלאסיות, ניתן לבחור בחליפה אלגנטית, בצבעים ניטרליים בהם שחור, כחול ואפור.

 

בחירת הבדים

דגש רב בבחירת החליפה לנשף סיום שנה הוא על הבד ממנו החליפה נתפרת. מדובר בלילה ארוך, הכולל ריקודים רבים, ובשל כך ישנה חשיבות רבה כי הבדים יתאימו לעונת השנה, ובהתאמה גם יהיו נוחים, קלילים ואווריריים.

 

בחירת הנעליים – נוחות מעל הכל

את הנעליים, אותם תבחרו לצרף לחליפה, כדאי לבחור בקפידה. מלבד בחירת המראה והצבע, ישנה חשיבות רבה כי הנעליים יהיו נוחות ויחזיקו בכל הריקודים למשך הלילה. הבחירה הקלאסית היא נעליי עור קלאסיות, בצבעי שחור או קאמל, אך לאלו המעוניינים במראה קליל וצעיר יותר, הבחירה בסניקרס היא הבחירה בשבילם.

 

עניבה או פפיון בחליפות לנשף סוף שנה?

אז לצד בחירת החליפה והנעליים, ישנו פריט עיצובי נוסף, המסייע להשלים את המראה כולו, היא העניבה. ניתן לבחור בעניבה קלאסית צרה, בצבע שחור או לשבור את המראה ולבחור בעניבה צבעונית. מלבד העניבה הקלאסית, ישנה עניבת הפפיון. הוספת פפיון לחליפה מהווה בחירה צעירה וקלילה, המשדרגת את המראה, מבלי להכביד עליו.

 

דיפלומט – חליפות לנשף סוף שנה שתפורות עליכם

דיפלומט הינה חברה וותיקה בארץ ובעולם, המתמחה באופנה מחויטת לגברים. דיפלומט שמה דגש על איכות ללא פשרות, נוחות ומראה מושלם. אם אתם מחפשים את החליפה האולטימטיבית לנשף סיום השנה שלכם, דיפלומט הוא המקום בשבילכם.

חליפות לנשף סוף שנה 

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140