נעליים לחתן – מה עדיף נוחות או נראות

בהשוואה לאינספור הכנות שצריכה הכלה לעשות ביום חתונתה (שלא לדבר על כל הימים שלפני), החתן כמעט לא צריך לעשות כלום. אבל לפחות את בחירת החליפה והנעליים, מצפים ממנו לעשות כמו שצריך. אז איך בוחרים נעליים לחתונה? כאלה שישברו את הכוס בקלות, יהיו סופר – נוחות לכל אורך הערב, מתאימות לחליפה ומאוד מאוד יפות?

 

4 פרמטרים לבחירת נעלי חתן

 

התאמת נעליים לחליפת חתן

נעליים לחתן צריכות להתאים לחליפה שהוא לובש. 

במילים אחרות – את החיפוש אחר נעליים כדאי לעשות לאחר שהחליפה כבר נבחרה, נמדדה ושולמה. התאמה בין נעליים לחליפה צריכה להתבסס בעיקר על צבע, אבל גם על סגנון הנעל – ככל שהחליפה יותר יוקרתית, כך חשוב להקפיד על נעליים באותה רמה ולהפך.

הצבעים המקובלים הם חום ושחור, אבל אפשר לבחור גם צבעים יותר מקוריים, שיקפיצו את כל הלוק, כמו למשל אדום בורדו, כחול כהה ועוד.

 

התאמה למספר סגנונות לבוש

סביר להניח שנעלי החתן יעלו לא מעט כסף ולכן כדאי לבחור נעליים שאפשר לשלב בקלות יחסית, גם עם סגנון לבוש אחר, כדי שאפשר יהיה לנעול אותן גם בהזדמנויות אחרות, בהן חשוב להקפיד על סגנון לבוש פורמלי, או חגיגי.

 

נעלי איכות

הנעליים האלה צריכות ללוות את החתן ברגעים מרגשים ומיוחדים.

במיוחד ברגע הקריטי של שבירת הכוס מתחת לחופה.

לכן חשוב להקפיד על נעליים איכותיות, עם סוליה עבה ואיכותית.

 

נעלי נוחות

איכות משמעה במרבית המקרים גם נוחות, אבל לא תמיד.

לכן, הקפידו לבחור נעליים גמישות יחסית, שיאפשרו לכם שעות ארוכות של עמידה וריקודים, בלי לסבול מכאבים.

בכל מקרה, כדאי מאוד ללכת עם הנעליים החדשות למשך כמה ימים לפני החתונה, כדי להרגיל את הרגל אליהן ולהגמיש את הנעל עצמה.

 

בחירת נעלי חתן – מה לא לעשות

בשום אופן אין להעדיף נראות על פני נוחות, מפני שמשמעות הדבר עלולה להיות סבל מתמשך לאורך החופה ולאורך הערב כולו, כולל קשיים ניכרים בשבירת הכוס.

יחד עם זאת, הסניקרס הכי יפים בארון, סנדלי השורש החדשים, או כל סוג אחר של נעליים שהמאפיין העיקרי שלהן הוא נוחות על ניראות, אינו בא בחשבון!

חתונה היא אירוע חגיגי וחד פעמי (בתקווה) וחשוב להשקיע מחשבה ולהגיע בלבוש שמכבד את האירוע, האורחים והכלה.

 

כללים להתאמת נעלי חתן וכמה יוצאים מהכלל

  • אם חליפת החתן היא אלגנטית, קלאסית ורשמית, יש לבחור נעליים אלגנטיות בהתאם. בחירת צבע הנעליים היא מעט גמישה יותר – אפשר לבחור צבע מנוגד לצבע החליפה, אבל אם החליפה כולה בצבע אחיד, ייתכן שעדיף לבחור גם נעליים באותו צבע.
  • חתן שהחליט ללבוש ביום חתונתו מכנסי פשתן קלים, יכול לנעול איתם נעלי מוקסין, הנחשבות להתאמה מושלמת למכנס כזה.
  • אם החתונה נערכת על חוף הים, או בטבע, בעונה חמה, החתן יכול גם ללכת עם סנדלים, בתנאי שיהיו חגיגיות ומעוצבות.
  • חתן שלא מוכן ללכת עם שום נעל חוץ מסניקס, יכול לנעול סניקרס בחתונה, בתנאי שהצבע מתאים לחליפה וגם שהסניקרס איכותיות ויוקרתיות.
  • אם החתן נמוך ורוצה להרגיש גבוה ליד כלתו על נעלי העקב הגבוהות, כדאי לבחור נעליים בצבע המכנסיים, מה שיעניק אשליית אורך לרגליים. מי שלא מתבייש יכול גם לבחור נעליים עם עקב קטן. אם טום קרוז יכול להרשות לעצמו נעלי עקב, אז כל אחד יכול.

נעליים לחתן

לסיכום

נעליים לחתן צריכות להיות תואמות לגודל האירוע , כלומר – חגיגיות ויוקרתיות. יחד עם זאת, חתן ביום חתונתו חייב להרגיש בנוח. לכן, כדאי לבחור נעלי איכות, עם סוליה עבה ואיכותית, שתעזור לו לשבור את הכוס וגם תאפשר לו תחושת נוחות מירבית ביום הכי חשוב בחיים בדיפלומט תקבלו את השירות הכי טוב לבחירת נעליים, חליפות ושלל אקססוריז נלווים.

 

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140