5 טיפים ללבישת חליפת חתן בחתונה 

אחריות רכישת חליפת החתן לחתונה, מוטלת בידי החתן. מדובר במשימה שאינה פשוטה, שכן על החליפה להתאים למעמד המכובד, אך בה בעת, להיות נוחה לערב שלם של חגיגה. לשם כך, ארגנו עבורכם 5 טיפים מנצחים ללבישת חליפת חתן בחתונה, בואו נתחיל. 

 

החליפה – כי יש דברים שאי אפשר לוותר עליהם

מעמד החופה והקידושין הוא מעמד חשוב, אשר אותו צריך לכבד. מסיבה זו, מומלץ כי החתן ילבש חליפה למעמד זה. מרבית החתנים הישראלים אינם רגילים ללבוש המחויט, אך למעמד זה, עליהם לעשות מאמץ. חליפות חתן מקנות מראה מכובד, אלגנטי וחגיגי, שלא משאיר ספק מי הוא בעל השמחה.

לבוש החתן, מורכב מספר פריטים, הם מכנסיים וז'קט מחויטים, חולצה מכופתרת, נעליים, חגורה, עניבה ולעיתים אף ווסט.

 

בחירה מקדימה – מידות ובדים

על מנת שתוכלו ליהנות באירוע שלכם, הטיפ הכי גדול מאתנו עבורכם, הוא להקדיש מחשבה רבה טרם רכישת החליפה. לצד עיצוב החליפה, חשוב לשים דגש על שתי נקודות עיקריות – האחת מידות החליפה, השנייה הבד.

 

מידות החליפה

התאמת החליפה באופן מדויק למידותיו של החתן, משמעותית מאוד. מלבד העובדה כי חליפה שברוגז עם החתן, ואינה יושבת היטב על גופו, תראה מצחיק, כך גם היא תפריע לנוחותו של החתן מהלך האירוע שלו. כמו כן, גם על החולצה המכופתרת יש לשים דגש ולוודא כי החולצה במידה הנכונה, על מנת שבזמן הריקודים, הקפיצות וההרמות ידיים, החולצה לא תעלה מעל לגובה הפופיק.

מומלץ ללבוש את החליפה והמראה הכולל מספר ימים לפני החתונה על מנת להתרגל.

 

בדים איכותיים

עונת הקיץ ידועה גם כעונת החתונות, ומאופיינות במעלות גבוהות. לצד החום מבחוץ, עולה החום גם בעת הריקודים. בשל כך, חשוב לבחור בחליפה מבדים נושמים ואיכותיים, כך שתוכלו לרקוד ולשמוח מבלי להרגיש את החום והזיעה.   גם בבדים נוחים ואיכותיים, ולהתאים את סגנון החליפה והבדים למיקום החתונה.

 

חגורה – לא רק פריט עיצובי

אז אומנם רכישת חגורה לחליפה, אולי לא נשמעת כמו עניין חשוב, שכן רבים חושבים כי החגורה היא אלמנט עיצובי מוסיף בלבד, אך לא כך הדבר. שילוב חגורה בחליפה, יסייע לכם להימנע מהחלקת המכנסיים בעת הקפיצות והריקודים, ותסייע לכם להרגיש בנוח, ללא הצקות מיותרות.

 

בחירת הנעליים – נוחות מעל הכל

השאלה הגדולה העומדת בפני החתן במעמד רכישת הנעליים היא האם לבחור בנעליים אלגנטיות או בסניקרס? ישנה חשיבות רבה להתאים את נעלי החתן לחליפתו, על מנת שאלו ישרו מראה אחיד וחלק. אך לצד מראה הנעליים, ישנה חשיבות רבה כי נעלי החתן יהיו נוחות, שכן עליהן לסחוב אירוע ארוך, המלא בתזוזות, קפיצות וריקודים.

לאלו מבנינו המתלבטים, שאינם סומכים על הנעל שזאת תעניק להם נוחות לכל שלב ושלב בחתונתם, ניתן לרכוש 2 זוגות, האחת אלגנטית קלאסית למעמד החופה והקידושין, והשנייה, סניקרס קלה ונוחה.

 

מה עושים עם החליפה בזמן הריקודים?

אז לאחר שהסתיים שלב החופה והקידושין, מגיע שלב האוכל והריקודים. על מנת שהחתן יוכל להרגיש בנוח, ולהסתובב בחופשיות במהלך הערב, חשיבות רבה להתאים את החליפה באופן מקסימלי לגופו של החתן ולמידותיו, על מנת שלא ירגיש מוגבל בתנועותיו.

באם חליפת החתן מורכבת בין היתר גם מווסט, ניתן לוותר עליו בשלבים המתקדמים של הערב. כמו כן, ז'קט החליפה והעניבה גם הם, יוכלו לרדת מגופו של החתן בשלב האוכל והריקודים, והחתן יוכל להישאר עם המכופתרת והמכנס המחויט. באם מדובר בחתונה בעלת ריקודים רבים, מומלץ לרכוש מראש חולצה נוספת, מכופתרת קצרה, או חולצה קצרה אחרת, על מנת להקל על החתן, ולאפשר לו לרקוד ולנוע בחופשיות כל הערב.

5 טיפים ללבישת חליפת חתן בחתונה 

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140