אודותינו

אודותינו

דיפלומט היא חברה חדשנית מן הוותיקות בארץ ובעולם באופנה מחויטת לגבר.

לא, אנחנו לא תאגיד ענק, כי אם צוות שוחר אופנה מיומן ומקצוען העומל יומם וליל על עיצוב וייצור החליפה האולטימטיבית ה”תפורה” עליך!
תוך הקפדה בלתי מתפשרת על שימוש בטכנולוגיות חדשניות, חומרי High Quality, איכות, נוחות ושירות.

היסטוריה

כבר עם עלייתו ארצה ב-1950, החל לקרום עור וגידים חלומו של יוסף כהן ז”ל, חייט מוכשר וצעיר שצמח מתוך אהבתו למקצוע, לארץ ולבריות. היה חולם בבית הכנסת איך ילביש כל אדם באשר הוא במיטב מחלצותיו.

על אף קשיי ההישרדות וחבלי העלייה, היה תופר חליפות לכל גדולי האומה כקבלן משנה צנוע ובנו בכורו, אבנר, היה זוחל תחת מכונת התפירה ויונק את רזי המקצוע ושאיפת אביו קשה היום. משהשתחרר אבנר משירותו הצבאי, נשא את דלית, בחירת ליבו והקים עמה מפעל ייצור חליפות תוך לימודי עיצוב אופנה.

המפעל של זוג ה”חיילים התפרנים” הוציא לאור מיטב מחלצות לגבר וכן לילדים. מאז 1987 הם מנהלים יחדיו קו אופנה שמרני, אם כי מהפכני, סולידי אך עם נוכחות, צעיר וגם קלאסי, סלים וגם רגולר, שורט וגם לונג, מחויט וגם נוח ופרקטי…. מקצוענות ואהבת אדם הולידה קו הלבשה גברית איכותית, בלתי מתפשרת.

עם השנים, בנם בכורם, ספי, שטייל עם הוריו בעולם במסעות הפיתוח והחיפוש אחר הייצור המושלם, למד את צוו האופנה האירופאית המוקפדת ואת הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום, הצטרף גם הוא לצוות “דיפלומט” עם משב רענן ורוח עכשווית. ספי שם לו למטרה להביא את מהפיכת ה”קופיקס” לענף ההלבשה הגברית היוקרתית ויצר טרנד חדש למען כל חתן וגבר היודע להתלבש!

כיום, הצוות המשפחתי בליווי מקצוענים מייצרים ומשווקים בארץ ובעולם ליין “דיפלומטי” גברי והכל נעשה ב.. אהבה! ❤ (כי… “אם לא עושים באהבה, לא עושים בכלל”!)

המחויבות שלנו

המוטו של צוות דיפלומט:
“מי האיש החפץ חיים, אוהב ימים לראות טוב!” אנו מתחייבים לעשייה מהלב באהבה אל תוך המידות
ולראות את הטוב בכל לקוח ולקוח למען יראה הוא טוב!

גברררר יש לנו מבצע טיל בשבילך!
טוטאל לוק מכף רגל ועד ראש
החל מ- 1,250 ש"ח בלבד!

צור איתנו קשר 073-760-0140